Wie bij mij op de koffie komt, is altijd gegarandeerd van een goede bak koffie met iets lekkers erbij. Dit gaat natuurlijk gepaard met een gezellig gesprek. Gewoon zoals je dat waarschijnlijk ook gewend bent van andere mensen, waar je op bezoek gaat.
De laatste tijd ben ik echter steeds meer aan het experimenteren met portretfotografie. Om hiervoor een variatie aan modellen te hebben, gebruik ik regelmatig het bezoek, dat toch toevallig aanwezig is. Natuurlijk doe ik dat alleen met hun instemming.
Zo waren vrienden (Krista & Bas) recentelijk bij mij op bezoek. Niet alleen voor een bezoekje, maar ditmaal toevallig ook voor een fotosessie in de studio. Voordat de fotosessie begon, dronken ze een kopje koffie in de heerlijke voorjaarszon. Dat moment wilde ik graag even gebruiken, om wat nieuwe foto-apparatuur te testen. Ik nam ze mee naar een geschikte buitenplek en schoot een foto tussen het koffiedrinken door.
Waar is de koffie dan….?? 😉
Nice picture…!
X Miekkk…
Die staat gewoon op tafel, Miek. Wel blijven opletten he 😉 x